Özdilek Özlüce Hipermarket Adresi ve İletişim Bilgileri

 Özdilek Özlüce Hipermarket Bursa ili Nilüfer ilçesi Ertuğrul mahallesinde bulunmaktadır.
 Özdilek Özlüce Hipermarket Özdilek Özlüce Hipermarket
  Kategori :  Alışveriş Merkezi
Adres :  Ertuğrul Mahallesi Necip Hablemitoğlu Caddesi No: 5 Özlüce, Nilüfer / Bursa
  Semt :  Ertuğrul
  İlçe :  Nilüfer
Telefon :    0 224 413 7054
Web Sitesi :   http://www.ozdilek.com.tr
Sosyal Medya :
Özdilek Özlüce Hipermarket Hakkında Detaylı Bilgi

Yerli ve yabancı seçkin markaların satışa sunulduğu Alışveriş Merkezleri;
Mağaza, Market, Kafe, Restoran, Çocuk odası, StarPark (çocuk parkı) bölümlerinden oluşmaktadır.
Alışveriş Merkezleri; aranılan ve ihtiyaç duyulan her tür ürünün bulunabileceği, on binlerce kalem ürünün satışa sunulduğu bir alışveriş konsepti sunmaktadır.
Özdilek markası, müşterileriyle kurduğu duygusal ve samimi bağı; taviz vermediği kalite, müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişim ve çalışanlarından müşterilerine kadar hissettirdiği dürüstlük çerçevesinde sürdürmektedir. Özdilek’in temel felsefesi her zaman ve her durumda “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni sağlamaktır. Tüm üretim ve satış faaliyetleri müşteri memnuniyeti üzerine kurarak “Müşteri varsa biz varız” ilkesi ile hareket edilmektedir.
Özdilek, alışveriş merkezleri ile 7’den 77’ye her yaşta tüketiciye hitap etmekte ve onlara farklı bir yaşam tarzı sunmaktadır. Müşterilerine hizmet sunarken, müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte ve bu nedenle müşterilere zevkli bir ortam yaratarak şehir merkezlerine ve şehirlerarası kavşak noktalarına yakın konumlarda, doğayla iç içe merkezler inşa etmektedir.
Özdilek çoğu noktasında, "self servis" yerine, doğrudan iletişimin ön planda tutulduğu bir servis anlayışı tercih ederek ve tüketicilerin bir defada bütün alışveriş ihtiyaçlarını keyifli bir şekilde karşılamasını sağlayacak bir ortam sunmaktadır.
Özdilek, alışveriş merkezlerinde; aileniz ile birlikte samimi ve sıcak bir ortamda, keyifli zaman geçirebilmeniz ve sizlere hep daha iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için sürekli çalışıyor ve sizleri dinliyor.
Hizmet verilen saatler:
Açılış: 08:30 Kapanış: 23:00

Bu firma toplamda 1395 kez ziyaret edilmiştir.

Özdilek Özlüce Hipermarket Haritası ve Yol Tarifi Alma

FACEBOOK YORUMLARI


Bursa Marka Tescili

BursaRehberim.com © Bursa Firma ve Mekan Rehberi