Kullanım Sözleşmesi, Üyelik Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi
İşbu Sözleşme BursaRehberim.com tarafından sunulan hizmetlerden kullanıcıların faydalanabilmeleri için gerekli kuralları içermektedir. BursaRehberim.com Kullanıcı Sözleşmesi’ni, kullanıcılara haber verilmeden, tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcı Sözleşmesi, kullanıcının siteye girdiği andan itibaren yürürlüğe girer. Kullanıcı, kişisel bilgilerinin yer aldığı formu doldurarak ve üyelik işlemini gerçekleştirerek kullanım şartlarının işleyişini kabul etmiş olur.

Hizmetler

BursaRehberim.com, kullanıcıların siteye üye olup firmalarına, ürünlerine ve hizmetlerine ait bilgileri yayınlayarak bunların tanıtımını sağlayan bir web sitesidir. Kullanıcılar BursaRehberim.com’un üyelik işlemlerini tamamlandıktan sonra temsil ettikleri şirketin iletişim bilgilerini, sunulan ürünler ve hizmetleri yayınlayabilecekleri “Üye Bilgi Yönetim Paneli” sayfası erişime açılacaktır.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra tüm kullanıcılar “Üye Bilgi Yönetim Paneli” bölümünde yayınlanacak bilgilerin bulunacağı bir link alırlar. Bu link firma adından otomatik olarak türetilir ve “BursaRehberim.com/firma-unvani” şeklinde olur.

Ücretlendirme

Üyelik işlemi, kullanıcı hesabını açma, firma, ürün ve hizmet tanıtımları tamamen ücretsizdir.

Kullanıcı’nın Hak ve Yükümlülükleri

Kullanıcılar, üye kayıt formunda ve “Üye Bilgi Yönetim Paneli” sayfasında kendileri tarafından sağlanan bilgi ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. BursaRehberim.com, sağlanan bilgi ve içeriklerin doğruluğunu uygun görmediği halde kayıt işlemini durdurma veya iptal etme ve kural dışı eklenen içerikleri sağlayan ip, email ve bilgileri de bloke etme hakkına sahiptir.
Tek başına veya üçüncü kişiler ile birlikte, BursaRehberim.com’un sunduğu hizmetleri ve imkanları, üçüncü kişilerin telif haklarını ihlal etme, hukuk ihlal etme fiili veya haksız rekabet olarak algılanabilecek amaçla kullanmak yasaktır. BursaRehberim.com’un normal çalışmasını engelleyecek hareketlerde bulunmak veya siteyi kötü amaçla kullanmak yasaktır.


İçerik Sınırlaması

BursaRehberim.com’a içerik ve bilgi ekleme tamamen BursaRehberim.com’a içerik ekleme kurallarına göre yapılmalıdır.
BursaRehberim.com, kullanıcılar tarafından eklenen bilgilerin kontrolünü yapmak zorunlu değildir.
BursaRehberim.com, eklenen bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak maddi veya manevi zarardan da sorumlu tutulamaz.
BursaRehberim.com’a eklenen bilgilerin yasal veya yasal dışı amaçlı kullanılmasından BursaRehberim.com sorumlu değildir (BursaRehberim.com çerçevesinde veya diğer şartlarda yayınlanması söz konusu).
Siteye eklenen tüm bilgiler ve içerikler Kullanıcıların mülkiyeti sayılmaktadır. BursaRehberim.com Kullanıcıları, diğer Kullanıcılar tarafından eklenen bilgileri yönetemez, kötü amaçlı kullanım tespit edildiği takdirde sorumlu tutulurlar.


Sorumluluk Sınırlaması

BursaRehberim.com’daki hizmetler “olduğu gibi” sunulmaktadır. BursaRehberim.com’un Yöneticileri, kullanıcı profillerinin, kullanıcılar tarafından kurulan web sitelerinin ve BursaRehberim.com’a eklenen bilgilerin yanlışlıkla silinmeyeceğini garanti etmekle yükümlü ve sorumlu değildir.
BursaRehberim.com, kullanıcılarına siteye eklenen bilgileri periyodik olarak yedeklemektedir. Ancak bu bilgilerin mücbir ve diğer herhangi bir sebepten ötürü kaybolmalarından ötürü BursaRehberim.com.com sorumlu tutulamaz.
BursaRehberim.com’un Yöneticileri, eklenen bilgileri ve içerikleri kontrol etmemekle birlikte, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı içerikten dolayı sorumluluk taşımamaktadır. Sorumluluk içerik ekleyen kullanıcılara aittir.
BursaRehberim.com’un Yöneticileri, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı olduğu bildirilen içerikleri BursaRehberim.com’dan kaldırma hakkına sahiptir.
BursaRehberim.com’un Yöneticileri, BursaRehberim.com üzerinden iletişime geçilen şirket veya kişilerin birbirlerini maddi manevi zarara uğratmasından sorumlu tutulamaz.


Aşağıda yer alan hususları net olarak anlıyor ve kabul ediyorsunuz:

BursaRehberim.com’un yöneticileri, BursaRehberim.com üzerinde herhangi bir hata veya yazılım problemi gibi problemlerin ortaya çıkmayacağını taahhüt ve garanti etmemektedir. BursaRehberim.com, çıkan hata ve sorunların en kısa sürede düzeltip kaldırılması için gerekli önlemleri alacaktır.
BursaRehberim.com’un Yöneticileri, sunulan hizmetlerin sürekli olarak isteklerinize uygun olup, web sitesinde bulunan işlevlerin kesintisiz ve hatasız olacağını taahhüt ve garanti etmemektedir.
BursaRehberim.com’un Yöneticileri, BursaRehberim.com aracılığı ile elde edilen ürün, hizmet veya bilgilerin kalitesinin şartlarınıza ve/veya beklentilerinize sürekli olarak uygun olacağını garanti etmemektedir.
BursaRehberim.com’dan indirilen tüm içerik ve bilgilerden zarar görme riski tamamen kullanıcılara aittir. BursaRehberim.com’dan indirilen içerik bilgisayarınıza zarar verip veri kaybı meydana geldiği takdirde sorumluluk tamamen Kullanıcılara aittir .
BursaRehberim.com’un Yöneticileri, BursaRehberim.com aracılığıyla ticaret yapılmadan önce satıcı şirket sayfasında adres, telefon numaraları, e-posta adresi, skype gibi iletişim yer alıp almadığını kontrol etmeyi ve bu bilgilerden şirketle görüşülmesini öneriyor.


Aşağıda belirtilen durumlarda BursaRehberim.com, kullanıcıları tarafından eklenen bilgilere haber vermeden erişimlerini engelleme ve tamamen kaldırma hakkını saklı tutar:

Türkiye’nin Düzenleyici ve Denetleyici Kuruluşları tarafından bağlayıcı kararların alınması.
Telif hakkı sahibi tarafından haklarının BursaRehberim.com’un bir kullanıcı tarafından ihlal edilmesinin durdurmayı talep etmesi.
BursaRehberim.com’un kullanıcılarına, Gerçek ve Tüzel Kişilere ait olan hakların veya haklı beklentilerinin ihlal edilmesi (gerekçeli talepleri üzerine)
BursaRehberim.com’a içerik ekleme kurallarına göre yasaklı bilgilerin siteye eklendiğinin tespit edilmesi.
BursaRehberim.com, gerekçeli bir açıklama yapmak şartıyla, ücretsiz paketlerin kullanıcıları tarafından eklenen bilgilere erişimlerini engelleme hakkına sahiptir.Bursa Marka Tescili

BursaRehberim.com © Bursa Firma ve Mekan Rehberi