Gemlik Adliyesi Adresi ve İletişim Bilgileri

 Gemlik Adliyesi Bursa ili Gemlik ilçesi Hamidiye mahallesinde bulunmaktadır.
 Gemlik Adliyesi Gemlik Adliyesi
  Kategori :  Adliye
Adres :  Hamidiye Mahallesi Dereboyu Caddesi Selim Sokak No : 29 Gemlik / Bursa
  Semt :  Hamidiye
  İlçe :  Gemlik
Telefon :    0 224 513 54 54
Faks :  0 224 513 04 04
Web Sitesi :   http://www.bursa.adalet.gov.tr/gemlik/index.html
Gemlik Adliyesi Hakkında Detaylı Bilgi

Gemlik Adliyesi uzun yıllar Hükümet Konağının alt katında hizmet verdikten sonra 1999 Marmara Depreminde Hükümet Konağı Binasının hasar alması ve güçlendirme çalışmaları yapılacak olması nedeniyle 2001 yılında boşaltılması nedeniyle yaklaşık bir yıl süreyle Tekel binasında hizmet vermiş 2002 yılında Gümrük Müdürlüğünün Serbest Bölgeye taşınmasıyla boşalan Gümrük Müdürlüğü Hizmet ve Lojman binasına taşınmıştır. Bu Binada 15/11/2013 tarihine kadar hizmet verilmiş, yapılan testler neticesinde mevcut binanın deprem dayanıklılığına sahip olmadığının anlaşılması üzerine 15/11/2013 tarihinde geçici olarak Hamidiye Mh. Dereboyu Caddesi Selim Sokak No: 29 adresindeki kiralık binaya taşınmıştır. Gemlik Adliyesi halen bu binada hizmet vermektedir.
Taşocakları Bölgesinde 16.000 metrekare arazi üzerinde toplam 9000 metrekare kapalı alana sahip olacak Adliye Binası yapımıyla ilgili çalışmalar devam etmekte, hali hazırda uygulama projeleri çizilmektedir.
Adliyemizde halen bir Cumhuriyet Başsavcısı, Sekiz Cumhuriyet Savcısı, Sekiz Hakim ve Elli altı personel görev yapmaktadır.

Bu firma toplamda 2034 kez ziyaret edilmiştir.

Gemlik Adliyesi Haritası ve Yol Tarifi Alma

FACEBOOK YORUMLARI


Bursa Marka Tescili

BursaRehberim.com © Bursa Firma ve Mekan Rehberi