Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi ve İletişim Bilgileri

 Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bursa ili Yıldırım ilçesi Mimar Sinan mahallesinde bulunmaktadır.
 Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
  Kategori :  Diş Hastaneleri
Adres :  Mimar Sinan Mahallesi Emniyet Caddesi No : 13, Yıldırım / Bursa
  Semt :  Mimar Sinan
  İlçe :  Yıldırım
Telefon :    0 224 366 85 60
Web Sitesi :   http://www.bursaadsm.gov.tr
Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında Detaylı Bilgi

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 9.Şubat.1991 yılında Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünün Toprak Mahsulleri Laboratuarı olarak kullanılan binada Bursa Diş Hastanesi adı altında 10 yataklı olarak hizmete başlamıştır.
26.01.2015’te Hastanemize bağlı 11 ünitlik Ataevler semt polikliniği açılmıştır. Hastanemiz 01.04.2015’den itibaren Yataklı Servis ve Ameliyathanenin açılmasıyla Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi olarak onaylanmış şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.
Hastanemizde Ekim 2015 itibariyle 3 Ağız, Diş Çene Cerrahisi ve Hastalıkları Uzmanı, 2 Periodontoloji Uzmanı, 2 Protez Uzmanı, 1 Ağız Diş Çene Cerrahisi Radyolojisi Uzmanı, 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olmak üzere 9 Uzman Hekim, 92 Diş Hekimi, 23 Hemşire, 5 Ağız Diş Sağlığı Teknikeri, 19 Diş Teknisyeni, 88 Diş Klinik Kayıt Destek Personeli, 49 Temizlik Personeli, 3 Teknik Destek Personeli ve 17 Özel Güvenlik Görevlisi aktif olarak görev yapmaktadır.
Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak modern cihazlar ile sürekli yenilenmekte olup daha sağlıklı şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve sağlık alanındaki yenilikler konusunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli bilgilendirilmektedir.
Hastanemiz; 24 saat hizmet veren Klinikler, Genel Klinikler, Protez Kliniği, Periodontoloji Kliniği, Ameliyathane, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği, Engelli Kliniği, Ağız Diş Çene Cerrahisi Radyolojisi Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermektedir. Hastanemizde 11 ünitlik Ataevler Semt Polikliniğiyle birlikte toplam 112 Ünit bulunmaktadır.

Bu firma toplamda 2198 kez ziyaret edilmiştir.

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi Alma

FACEBOOK YORUMLARI


Gold Tiara Accessory, Gelin taç ve aksesuarları

BursaRehberim.com © Bursa Firma ve Mekan Rehberi