Nilpark Adresi ve İletişim Bilgileri

 Nilpark Bursa ili Nilüfer ilçesi Karaman mahallesinde bulunmaktadır.
 Nilpark Nilpark
  Kategori :  Alışveriş Merkezi
Adres :  Karaman Mahallesi İzmir Caddesi No: 90, Nilüfer / Bursa
  Semt :  Karaman
  İlçe :  Nilüfer
Telefon :    0 224 247 1135
Web Sitesi :   http://www.nilpark.com.tr/
Sosyal Medya :
Nilpark Hakkında Detaylı Bilgi

Bursa’nın en bilinen, en ișlek lokasyonlarından birinde yer alan Nilpark AVM & Ofis, perakende ve ofis segmentlerinde prestij, etkin kullanım alanı ve kolay erișim arayan markaların tercihi olmaktadır.
Nilpark AVM & Ofis İzmir Bulvarı (D-200) üzerinde, Carrefour AVM, Bauhaus, İș merkezleri ve Uludağ Üniversitesi'ne giden Orhaneli Kavșağı üzerinde Nilüfer Metro durağına yürüme mesafesinde yer almaktadır. Alıșveriș Merkezi tasarımı etkin gayrimenkul geliștirme yöntemleriyle dizayn edilerek verimli ticaret frekansının maksimize edileceği görünürlük ve tematik konseptlerle farklılık sunacak bir konsept olușturulmuștur. A sınıfı ofis özelliklerine sahip bina kayıp alan oranının düșüklüğü ile ofis kullanımı anlamında çok elverișli bir yapıya sahiptir.
Proje așamasında gösterilen titizlik kullanıcılara son derece verimli perakende ticaret ve ofis alanları sunmaktadır. Gelișen sanayisi ile Türkiye ekonomisi için önemli illerden biri olan Bursa’da eksikliği hissedilen, uluslararası standartlarda bir ofis binası olarak kullanıcılarına A sınıfı bir ofis binasından beklenen bütün avantajları sağlamaktadır..

Bu firma toplamda 997 kez ziyaret edilmiştir.

Nilpark Haritası ve Yol Tarifi Alma

FACEBOOK YORUMLARI


Bursa Marka Tescili

BursaRehberim.com © Bursa Firma ve Mekan Rehberi