Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi Adresi ve İletişim Bilgileri

 Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi Bursa ili Osmangazi ilçesi Gülbahçe mahallesinde bulunmaktadır.
 Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi
  Kategori :  Diğer
Adres :  Gülbahçe Mahallesi, No: 293 Kat: 2, İstanbul Caddesi No: 1, 16240 Osmangazi / Bursa
  Semt :  Gülbahçe
  İlçe :  Osmangazi
Telefon :    0 224 271 4343
Web Sitesi :   http://www.afetegitimmerkezi.com/
Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi Hakkında Detaylı Bilgi

Türkiye'de "aileni koru" konsepti ile elektronik güvenlik konusunda çözümler sunan ve bu uzmanlığını insan yaşamını tüm afet ve zararlardan koruma anlayışı ile geliştiren Güvencem, afet zararlarını azaltma konusunda önemli bir misyon edinerek bu alanda Türkiye’nin ilk anahtar teslim Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezleri kurucusu olmuştur.
Afet zararlarını azaltma konusunda dünyanın en gelişmiş ülkelerinden bir tanesi olan Japonya ile işbirliği içerisinde başlatılan çalışmalar ile Türkiye’nin ihtiyaçlarına yönelik yapılan yerli AR-GE faaliyetleri ile dünya standartlarında teknolojiler üretilmiştir.
Sadece görerek değil, bizzat deneyerek öğrenme metodunu yaygınlaştırmak amacı ile kurulan merkezlerimiz kendi alanında birçok ilki hayata geçirmiştir.
Bu AR-GE çalışmaları sonucunda; Türkiye’nin ilk, dünyanın ise en geniş kapsamlı afet eğitim merkezi olan Bursa Afet Zararlarını Azaltma Eğitim Merkezi projesi hayata geçirilmiştir.
Güvencem olarak, tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte afet eğitimi gibi ülkemizin önemli konularından birinde görev almış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bu firma toplamda 729 kez ziyaret edilmiştir.

Afet Eğitim ve Simülasyon Merkezi Haritası ve Yol Tarifi Alma

FACEBOOK YORUMLARI


BursaRehberim.com © Bursa Firma ve Mekan Rehberi